• uvod2

Logo Města Slavkov u Brna

prep ikona

obj 2

úno21

KONTROLNÍ ČINNOST ŽIVNOSTENSKÉHO ÚŘADU V ROCE 2016

informace ilustrační fotoDo kompetence živnostenského úřadu patří mimo jiné i dohled nad dodržováním povinností podnikatelů souvisejících s jejich podnikáním.

úno21

ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB? Informace podává finanční úřad

informace ilustrační fotoSe zavedením elektronické evidence tržeb stále navštěvují živnostenský úřad podnikatelé a žádají o podání informací k této povinnosti.

úno21

Oprava poničených zámeckých valů

informace ilustrační fotoOprava poničených zámeckých valů a zajištění statiky chodníků ve vstupní části parku. Zpřístupnění zámeckých interiérů pro vozíčkáře. Nové vydlážděné a osvětlené prostory pro pořádání společenských akcí. Nejen těchto novinek se dočkají návštěvníci zámku Slavkov – Austerlitz. Ministerstvo pro místní rozvoj totiž zaslalo městu Slavkov u Brna příslib, že podpoří náročný projekt v hodnotě až 58 milionů.

úno02

Naše město má novou aplikaci pro chytré telefony

mrVážení občané, jak jistě víte, přistoupili jsme k modernizaci komunikace mezi radnicí a občany. Již nějaký čas využíváme SMS zprávy, hlasové zprávy a e-maily a v tuto chvíli bychom Vám rádi představili další možnost, jak získat informace z městského úřadu. Naši městskou aplikaci pro chytré telefony.

led18

Mobilní rozhlas: informace z města do vašeho mobilu i e-mailu

MRNezapomeňte, že zítra bude ve vaší ulici odstávka elektřiny. Prosíme, zítra neparkujte před domem, budeme čistit vaši ulici. Zasíláme vám varování z meteorologického ústavu o riziku přívalových dešťů. … to jsou příklady zpráv, které vám od ledna může zasílat radnice prostřednictví SMS zpráv. Město zavádí novou komunikační službu tzv. Mobilní rozhlas.

úno15

Bezplatný zpětný odběr pneumatik

business graphics 1428665 sVe Slavkově u Brna i jiných okolních obcích je možné
v rámci zpětného odběru odevzdávat bezplatně pneumatiky
v pneuservisech, autoservisech a místech prodejců.

led18

Město přijímá od února žádosti o dotace pro spolky a na práci s mládeží

informace ilustrační fotoMěsto Slavkov u Brna vypisuje dotační programy na podporu veřejně prospěšných činností a činností organizací pracujících s mládeží. Oproti loňskému roku dochází k několika změnám. Zastupitelé navýšili částku na podporu činností s mládeží o 100 tisíc korun. V letošním roce tak můžou organizace věnující se dětem získat v součtu až 400 tisíc korun. Na spolky a organizace poputuje z městské pokladny 1 milion korun.

led18

Město pomůže udržet charitní poradnu pro lidi v tísni

informace ilustrační fotoPřes sto občanů Slavkova u Brna a okolních obcí využilo v loňském roce služeb bezplatné charitní poradny v Polní ulici. Pracovníci místní Charity pomáhali lidem v krizových životních situacích, jako jsou například domácí násilí, dluhové problémy nebo pomoc rodinám s dětmi.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>