• uvod2

Logo Města Slavkov u Brna

prep ikona

obj 2

dub18

Aktuální informace z živnostenského úřadu k prodeji lihovin

informace-ilustrační fotoDne 17. 4. 2014 skončila zákonná lhůta pro podání žádosti o koncesi u podnikatelů, kteří byli oprávněni prodávat kvasný líh, konzumní líh nebo lihoviny a chtěli v této činnosti plynule pokračovat po uvedeném datu.

dub11

Zastupitelstvo a rada města mají novou členku

informace-ilustrační fotoNa 14. mimořádném zasedání zastupitelstva města dne 10.4.2014 složila slib Ing. Marie Jedličková, která jako náhradník z kandidátky KDU-ČSL nastoupila na uvolněný mandát po Ing. Jiřím Tesákovi.

dub10

Změna svozu odpadů o Velikonocích

plastove popelniceSpolečnost RESPONO, a. s. Vyškov upozorňuje občany, že na Velikonoční pondělí, tj. 21. 4. 2014, nebude probíhat svoz směsného komunálního, tříděného odpadu a bioodpadu.

dub10

Houslistky ze Slavkova soutěžily v Brně

Ivana Macháčková, Tereza Krejčí, Maya Okamoto27. března jsme se rozjeli do Brna, do ZUŠ Fr. Jílka na Vídeňské, abychom zviditelnili Slavkov všem zúčastněným školám v Jihomoravském kraji.

dub01

Ohlédnutí za zahájením sezony na zámku

Odbor kancelář tajemníka

 MG 0970Ve čtvrtek 27. března 2014 proběhly na zámku Slavkov - Austerlitz akce k příležitosti slavnostního zahájení společenské a kulturní sezóny ve Slavkově u Brna a na zámku.

bře31

Nad Slavkovem vyrostla nová alej …

Odbor životního prostředí

Cigán -alejV sobotu 23. března se sešli dobrovolníci z řad Mysliveckého sdružení Slavkov u Brna a členové Slavkovského ochranářského spolku (SOS), aby vysadili alej dlouhou více než 800 m na obnovené polní cestě v severozápadní části katastru na kopci s názvem Cigán.

bře31

Zemřel Ing. Jiří Tesák

Odbor kancelář tajemníka


kriz umrtiStarosta města  oznamuje smutnou zprávu.

bře26

Zazpívej, slavíčku

Odbor kancelář tajemníka

Slavík-ilustrační fotoDDM pořádá další ročník pěvecké soutěže pro děti.

 

<<  26 27 28 29 30 [3132  >>