• uvod2

Logo Města Slavkov u Brna

prep ikona

obj 2

úno21

KONTROLNÍ ČINNOST ŽIVNOSTENSKÉHO ÚŘADU V ROCE 2016

informace ilustrační fotoDo kompetence živnostenského úřadu patří mimo jiné i dohled nad dodržováním povinností podnikatelů souvisejících s jejich podnikáním.

úno21

ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB? Informace podává finanční úřad

informace ilustrační fotoSe zavedením elektronické evidence tržeb stále navštěvují živnostenský úřad podnikatelé a žádají o podání informací k této povinnosti.

úno21

Oprava poničených zámeckých valů

informace ilustrační fotoOprava poničených zámeckých valů a zajištění statiky chodníků ve vstupní části parku. Zpřístupnění zámeckých interiérů pro vozíčkáře. Nové vydlážděné a osvětlené prostory pro pořádání společenských akcí. Nejen těchto novinek se dočkají návštěvníci zámku Slavkov – Austerlitz. Ministerstvo pro místní rozvoj totiž zaslalo městu Slavkov u Brna příslib, že podpoří náročný projekt v hodnotě až 58 milionů.

úno15

Bezplatný zpětný odběr pneumatik

business graphics 1428665 sVe Slavkově u Brna i jiných okolních obcích je možné
v rámci zpětného odběru odevzdávat bezplatně pneumatiky
v pneuservisech, autoservisech a místech prodejců.

úno10

Rozloučení s panem Wladkem Piwowaiczykem

informace ilustrační fotoVážení Slavkováci, po vánočních svátcích jsme se rozloučili v našem polském družebním městě Slawkowě s Wladkem Piwowaiczykem, člověkem, který stál u zrodu družby našich měst a po mnoho let uskutečňoval prázdninové pobyty mladých i starších občanů Slawkowa.

úno08

Střednědobý výhled rozpočtu města Slavkov u Brna

informace ilustrační fotoStřednědobý výhled rozpočtu města Slavkov u Brna. V plném znění je dokument k nahlednutí na finančním odboru MěÚ Slavkov u Brna.

led31

Návrhy plánu výnosu a nákladů PO na rok 2017

informace ilustrační fotoNávrh plánu výnosů a nákladů dle jednotlivých příspěvkových organizací města Slavkov u Brna na rok 2017. Návrhy v plném znění jsou k nahlédnutí na finančním odboru MěÚ Slavkov u Brna.

led18

Za posledních 7 let se počet obyvatel Slavkova zvýšil o 197 obyvatel

informace ilustrační fotoInformace o demografickém vývoji za poslední rok ve Slavkově u Brna.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>