Stavba Kaunicova dvora finišuje. Developer opraví ulici Příční a část Kaunicovy

Výstavba bytového komplexu Kounicův dvůr se chýlí ke konci. Noví majitelé bytů by se do areálu měli stěhovat již letos v létě. Stavbaři se však nebudou v následujících měsících pohybovat pouze v samotném areálu, ale i v přilehlých ulicích Příční a části ulice Kounicova. Začnou totiž rekonstruovat silnice, budovat parkovací stání, chodník podél areálu, sběrná místa, veřejné osvětlení, opravovat kanalizační vpusti nebo vysazovat novou zeleň. Jak vyplývá ze smlouvy mezi Městem Slavkov u Brna a investorem SKR stav podepsané před dvěma lety, náklady na rekonstrukci veřejného prostoru ponese developer. Díky tomu se dočká oprav silnice ulice Příční od křižovatky ulice Jiráskova až po ulici Kaunicova. Úpravy na ulici Kaunicova se týkají okolí bytového komplexu.  Město bude financovat pouze sadové úpravy a parkovací stání na části ulice Kaunicova.

Poděkování paní Vymazalové za vedení Sboru pro občanské záležitosti

Není to běžný spolek. Naopak – dámy, které vytrvale navštěvují starší občany našeho města a organizují vítání občánků do života – jsou neobyčejně houževnaté a zapálené. Našim občanům již udělaly mnoho radosti, zahnaly smutek i samotu. Za toto všechno patří všem deseti členkám Sboru pro občanské záležitosti velký dík.

Dovolte mi, abych poděkování směřoval dnes jedné konkrétní dámě – paní Miroslavě Vymazalové, která spolek dlouhodobě vedla a vložila do něj mnoho energie. Letos na začátku roku se rozhodla své žezlo z rodinných důvodů předat do dalších, minimálně stejně zapálených, rukou – paní Haně Červinkové. Přeji jí nejen energii a sílu pro konání dobrých skutků, ale zejména pevné zdraví.

Michal Boudný, starosta města

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }