• Slavkov u Brna a okolí dlouhodobě patří mezi regiony s nejnižší nezaměstnaností v Jihomoravském kraji. Podle agentury Datank patří město k nejstabilnějším a také nejatraktivnějším jihomoravským lokalitám pro podnikatele. Sekce Rozvoj je určená nejen firmám, ale také organizacím a občanům hledajících informace o dotacích, koncepčních materiálech jako jsou územní plány všech spravovaných obcí nebo záplavová mapa.

Novinky

Od února vydáváme občanům popelnice na zelený odpad

Pět set kusů nových hnědých popelnic na bioodpad jsou od těchto dní složeny v areálu technických služeb. Pracovníci je budou vydávat v měsíci únoru zdarma Slavkovanům, kteří si podali žádost na městském úřadě. Ještě stále máte šanci si o popelnici zažádat.

Střednědobý výhled rozpočtu Města Slavkov u Brna (2018 – 2022)

Zastupitelé schválili také Střednědobý výhled města rozpočtu města Slavkov u Brna (SVR). Součástí je i podrobný analytický pohled na hospodaření města od roku 2012. Je zpracován ve větší podrobnosti, než stanovuje zákon. Plné znění opět naleznete v následujícím odkazu:

Schválený rozpočet Města Slavkov u Brna 2018

Na prosincovém zasedání zastupitelstva byl schválen rozpočet města na rok 2018. Příjmy a výdaje jsou rozpočtovány v celkovém objemu na 145 mil. Kč. Rozpočet je vyrovnaný a je k dispozici na odkazech uvedených níže.

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }