• Slavkov u Brna a okolí dlouhodobě patří mezi regiony s nejnižší nezaměstnaností v Jihomoravském kraji. Podle agentury Datank patří město k nejstabilnějším a také nejatraktivnějším jihomoravským lokalitám pro podnikatele. Sekce Rozvoj je určená nejen firmám, ale také organizacím a občanům hledajících informace o dotacích, koncepčních materiálech jako jsou územní plány všech spravovaných obcí nebo záplavová mapa.

Novinky

Věžička na Bonaparte bude zářit mědí

Při opravě střechy společenského domu Bonaparte zmizela dominanta budovy – věžička. Stavaři ji sundali jeřábem a převezli do klempířské dílny, kde ji budou téměř měsíc renovovat.

V ulici Zámecká bude opravený chodník

Obyvatelé ulice Zámecká a části ulice Kollárova budou za několik měsíců chodit po novém chodníku.  Od října totiž bude v této ulici poskytovatel internetu, společnost VIVO Connection, do země pokládat optický kabel. Město tak spojí tyto výkopové práce s kompletní rekonstrukcí 450 metrů chodníku.

Kotlíkové dotace prodlouženy! Žádosti můžete podávat až do 30. března 2019

Až do 31. března 2019 je možné podávat elektronické žádosti o finanční podporu na tzv. kotlíkové dotace. Rozhodla o tom Rada Jihomoravského kraje, která také na svém jednání 10. září 2018 schválila již osmou část žádostí o tyto dotace. Doposud bylo schváleno 874 žádostí za cca 90 milionů korun. Celková finanční alokace, kterou má Jihomoravský […]

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }