• Slavkov u Brna a okolí dlouhodobě patří mezi regiony s nejnižší nezaměstnaností v Jihomoravském kraji. Podle agentury Datank patří město k nejstabilnějším a také nejatraktivnějším jihomoravským lokalitám pro podnikatele. Sekce Rozvoj je určená nejen firmám, ale také organizacím a občanům hledajících informace o dotacích, koncepčních materiálech jako jsou územní plány všech spravovaných obcí nebo záplavová mapa.

Novinky

Slavkov je třetím nejlepším městem pro byznys v kraji

Město Slavkov u Brna opětovně uspěl ve srovnávacím výzkumu Město pro byznys. Díky dlouhodobé nízké nezaměstnanosti, vyššímu přírůstku obyvatel a nízkým daním z nemovitosti mu patří třetí příčka z 21 měst.

Sochy v parku se začnou renovovat už na jaře

Prvních osm barokních soch v zámeckém parku se od jara dočká restaurátorské péče. Město Slavkov u Brna tak pokračuje v záchraně souboru, kterému podle památkářů hrozí nezvratný rozpad.

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }