Bc. Michal Boudný

ČSSD, starosta města

Vystudoval jsem vysokou školu právního zaměření a víceleté gymnázium. Členem Zastupitelstva města jsem třetí volební období. Před zvolením do funkce starosty města jsem pracoval jako manažer zahraničního obchodu. Mám dvě malé děti. Zajímám se o motosport a historii.

Mgr. Petr Kostík

ČSSD, radní

V uplynulých letech jsem pracoval jako ředitel Krajské hospodářské komory Jihomoravského kraje. Od roku 1998–2006 jsem byl starostou Slavkova u Brna. V uplynulém období jsem byl místostarostou města a jsem dlouholetým členem zastupitelstva našeho města.

Vendula Andrlová

ČSSD

Narodila jsem se ve Slavkově u Brna, kde jsem navštěvovala mateřskou školu, základní školu a završila jsem studiem na ISŠ, obor Management a marketing. Členkou zastupitelstva jsem zvolena první období a jako rodačce mi jde především o naše starší spoluobčany pro které bych chtěla vybudovat další odpočinkové zóny a nový seniorský dům, který by zajistil všechny služby potřebné pro klidné stáří. Vždy mi šlo o to abych pomáhala druhým i když jsem na sebe zapomínala. Dělá mi radost spokojenost a úsměv na tváři toho komu můžu pomáhat.
Mezi mé koníčky patří zvířata a motorky.

Mgr. Renáta Macharová

ČSSD

Vystudovala jsem Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity a nyní pracuji jako zástupkyně ředitele na ZŠ Komenského nám. ve Slavkově u Brna. Mám dvě skvělé dcery. Ráda se věnuji sportu a  jsem zakladatelka a hlavní trenérka úspěšného týmu Glitter Stars, který je mnohonásobným mistrem ČR v cheerleadingu. Zajímá mě vše, co se týká našeho města a ráda svojí prací přispěji k jeho zviditelnění.

Mgr. Jana Bangová

ČSSD

Vystudovala jsem učitelství  pro 1. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Pracovala jsem jako učitelka v mateřské škole a pokračovala v práci s dětmi na ZŠ. Nyní jsem ředitelkou Domu dětí a mládeže ve Slavkově u Brna. Volný čas trávím  se svoji rodinou – manželem a třemi dětmi. Rádi navštěvujeme  krásná a historická místa  našeho kraje.

Ing. Ivan Charvát

ODS

Vystudoval jsem Vysoké učení technické v Brně, fakultu stavební, obor ekonomika a řízení ve stavebnictví. V roce 1994 se můj profesní život na dlouhá léta spojil s městem Slavkov u Brna. Nejprve jsem zastával pozici vedoucího Odboru plánovacího a finančního při Městském úřadu ve Slavkově u Brna (1994 – 2002), poté jsem byl v roce 2002 zvolen místostarostou města (2002-2006) a v roce 2006 starostou města (2006-2014). Od roku 2014 jsem členem zastupitelstva města. Jsem ženatý, mám tři děti. V současné době pracuji jako tajemník Obecního úřadu Mokrá-Horákov.

Ing. Arch. Dušan Jakoubek

ODS

Vystudovaný i praktikující architekt. Jsem ženatý a pyšním se dvěma dětmi a dvěma vnoučaty. Byl jsem místostarosta města v letech 1989–1999.

Veronika Hrušecká

ODS

Vystudovala jsem Obchodní akademii v Bučovicích. Pracuji jako účetní pro zemědělskou firmu nedaleko Znojma. Mám ráda moderní hudbu, tanec a čas strávený s přáteli. V roce 2018 jsem byla poprvé zvolena do Zastupitelstva města. Považuji se za člověka, který je flexibilní a patří mezi pozitivně naladěné lidi.

Mgr. Vladimír Soukop

Nestraníci

Ředitel Základní školy Komenského ve Slavkově u Brna. Osm let jsem byl také členem Rady města za Nestraníky. Miluji zámeckou zahradu, hru na basovou kytaru. Jsem také členem učitelské rockové kapely. Jsem ženatý a mám dospělou dceru a syna.

Mgr. Přemysl Jeřábek

Nestraníci

Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu v Brně a jsem ředitelem Základní školy v Brně. V minulém volebním období jsem pracoval jako předseda Komise pro sport a mládež a v Zahraniční komisi, byl jsem i členem Kontrolního výboru. K mým zájmům patří sport ať již aktivně – trénuji nejmladší fotbalisty , tak i pasivně – jsem předsedou SK Slavkov u Brna. Jsem ženatý a mám dva syny.

Ing. Marie Jedličková

KDU - ČSL, místostarostka

Ve Slavkově u Brna žiji od roku 1984, vystudovala jsem VŠZ Brno – fakultu provozně ekonomickou. Ekonomice jsem se věnovala po celou dobu své dosavadní pracovní činnosti. V letech 2006 až 2014 jsem byla členkou finančního výboru města a od roku 2014 jsem zastupitelkou a místostarostkou města. Ve své funkci se starám o finance města, školství a sociální záležitosti. Zajímám se o architekturu a veřejný prostor (parky, ulice, náměstí …)

Ing. Hynek Charvat

KDU- ČSL, radní

Ve Slavkově u Brna bydlím od svých pěti let, v současnosti pracuji jako agrokonzultant pro firmy, které nabízí služby v zemědělství. Členem zastupitelstva a rady města jsem od roku 2010, pracoval jsem také v komisích rady města pro životní prostředí a zahraniční vztahy. Jsem ženatý a mám dvě děti, ve volném čase rád cestuji, podporuji akce skautů a hraji v žesťovém kvintetu.

Mgr. Petr Jeřábek

Starostové a nezávislí

Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu MU, obor  učitelství matematika – fyzika. V současnosti pracuji jako učitel na ZŠ Tyršova ve Slavkově u Brna. K mým zálibám patří turistika, sport a deskové hry.

Dagmar Živníčková

Ano 2011

Po úspěšném absolvování Obchodní akademie ekonomického směru v Bučovicích, jsem začala pracovat jako hlavní účetní v soukromé firmě. Poté jsem byla zaměstnaná jako kontrolor na finančním úřadě. V současné době opět pracuji jako účetní. S manželem Milanem máme šestiletého syna, který mě inspiroval k vybudování komunitního centra a dětského klubu Korálky. Toto centrum vzniklo především proto, aby se dětem a jejich rodičům rozšířily možnosti, jak naplnit a užít si volný čas. Nenajdete u mě jediný den, kdy se zrovna nepokouším věnovat se organizaci volnočasových a výukových aktivit, které mají vytvářet pozitivní atmosféru v našem městě.

Bc. Libor Eliáš

TOP 09, radní

Radním města Slavkova jsem nyní druhé volební období. V nadcházejících 4 letech se mimo jiné budu věnovat správě majetku města VHČ a činnosti ve finančním výboru, kterému jsem minulé období předsedal. Mou milou pravomocí bude činnost oddávajícího, která mě nesmírně těší a naplňuje. Ve svém profesním živote jsem nezávislý finanční poradce. Volný čas se snažím trávit se svou rodinou. Ve chvílích, které mi zbývají rád vařím a zkouším občas nějaký ten sport.

    .row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }