• 29.11.2017
  • 19:00
  • Zámek Slavkov - Austerlitz, Historický sál / vstup zdarma

Ve spolupráci s Českým rozhlasem Brno letos poprvé přinášíme posluchačům jedinečné vystoupení cimbálové muziky Šternovjan z Újezdu u Brna. Pásmo lidových písní Mašírujú na Francúza vystihuje pocity místních obyvatel i samotných vojáků, kterým bitva zasáhla do života.

Kdy: středa 29. 11. 2017 od 19:00
Kde: Historický sál Zámku Slavkov – Austerlitz
Vstupné: zdarma

Město Slavkov u Brna ve spolupráci s Českým rozhlasem Brno přinášejí unikátní koncert cimbálové muziky Šternovjan v nádherném prostředí Historického sálu. Hudební pásmo lidových písní s tématikou napoleonského tažení Moravou bude vysíláno v živém přenose na stanici Český rozhlas Brno. Vstup na koncert je zdarma.

Šternovjan je nejen cimbálová muzika pocházející z kraje bitvy tří císařů, ale i parta kamarádů, kteří mají rádi folklor, folklorem žijí a snaží se šířit radost z lidových písniček kolem sebe.

 

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }