• 19.6.2019
  • 19:30
  • Zámek Slavkov - Austerlitz
Ve středu 19. června Vás srdečně zveme na koncert Modigliani Quartet XXIV. ročníku festivalu Concentus Moraviae, který se koná v Historickém sále zámku Slavkov v 19:30.

 

Program koncertu Modigliani Quartet:
Claude Debussy: Smyčcový kvartet G dur, op. 10
Camille Saint-Saëns: Smyčcový kvartet č. 1 e moll, op. 112
Philippe Hersant: Symčcový kvartet č. 6 (české premiéra)

Čistě francouzský program ve Slavkově přednese francouzské kvarteto světového renomé: Quatuor Modigliani. Na festivalu Concentus Moraviae se s obrovským úspěchem ansámbl působící již sedmnáct sezon představil v roce 2016. Letos přednese dvě emblematická díla francouzského komorního repertoáru z úplného sklonku devatenáctého století: Debussyho jediný kvartet, v němž se autor pro sebe nezvykle poslušně držel předepsané formy, a první ze dvojice Saint-Saënsových kvartetů. Své vystoupení Modigiani ozdobí i českou premiérou 6. kvartetu Philippa Hersanta, který poprvé zazní devět dní před slavkovským koncertem v sále Pierra Bouleze v Berlíně.

 

KDY: 19.6. 2019  v 19:30

KDE: Zámek Slavkov – Austerlitz, Historický sál

VSTUPNÉ: 250 Kč do 31.5.
                       300 Kč od 1.6.
                       200 zlevněné vstupné
Vstupenky koupíte v síti Ticketportal a v Infocentru pod zámkem (platba zde možná pouze v hotovosti).
.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }