• 30.5.2019
  • 18:00
  • Společenské centrum Bonaparte

Chcete vědět, proč většina ženských lebek z pravěku je poškozená? Chcete vědět, jak naši dávní předkové přišli na výrobu slivovice? Pak navštivte divadelní hru Pavla Němce Doba kamenná. Divadelní spolek Slavkov u Brna ji odehraje 30. května od 18 hodin ve velkém sálu SC Bonaparte.

Herci vám předvedou v plné nahotě vášně a trampoty pravěkých lidí. Nejedná se ale o historickou studii. Hra Pavla Němce je výborná veselohra, kterou už inscenovalo několik divadelních souborů. V provedení slavkovského divadelního spolku je přidáno několik hudebních čísel, které ještě obohatí barvitý děj. A tak se vypravte za poznáním a smíchem do časů pradávných s aktéry: Pavlem Hrazdilem, Věrou Stojarovou, Petrou Vyšehradskou, Martinem Bárem, Dagmar Knotkovou, Adamem Šimoníkem, Marií Kostíkovou, Elenou Knotkovou, Aničkou Dufkovou, Markem Navrátilem, Zdenkem Novákem, Ivanem Markem a Lukášem Knotkem, Jarkem Rozsypalem. V dětských rolích se představí Vítek Kudla, Diana Macháčková, Běla Karkošková, Tereza Vyšehradská a Marie Moudrá. Na flétny si písknou Markéta Moudrá a Klára Klinkovská.

Divadlení hra se uskuteční v rámci oslav Dnů Slavkova a výtěžek z dobrovolného vstupného půjde na podporu léčby Lukáška.

KDY: 30.5.2019 v 18:00

KDE: SC Bonaparte

VSTUPNÉ: dobrovolné

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }