• 29.9.2019
  • 10:00
  • Slavkov

Ve Slavkově u Brna Vám svůj ateliér a díla představí Daria Bernadeta Novotná, slavkovská malířka a výtvarnice. Přijměte srdečné pozvání do ateliéru v areálu Destila, s. r. o., na adrese Slovanská 758.

 

Unikátní akce, kdy jihomoravští umělečtí tvůrci zpřístupní svá zázemí a otevřou ateliéry a uměleckořemeslné dílny široké veřejnosti. Projekt, který nabízí umělcům jedinečnou příležitost představit svoji tvorbu přímo v místech svého vzniku, navázat nové kontakty s milovníky umění, seznámit veřejnost se svou tvorbou pro jednou trochu jinak než na běžné výstavě. A naopak návštěvníci mají možnost poznat různé umělecké techniky a seznámit se s vlastním výrobním procesem.

 

Pokud vás zajímá, jak a kde vznikají umělecká díla nebo si chcete prohlédnout tvůrčí zázemí kumštýřů, tak neváhejte a v průběhu posledního zářijového víkendu se vydejte na návštěvu galerií a ateliérů v rámci projektu Dny otevřených ateliérů na jižní Moravě. Budete mít jedinečnou možnost zhlédnout rozmanitou tvorbu výtvarníků, uměleckých řemeslníků a dalších umělců, kteří mají zájem pozvat veřejnost do svého ateliéru či dílny, předvést techniku své tvorby, prezentovat ji a promluvit s návštěvníky o svém díle. Poodhalíte, kde hledají inspiraci, co ovlivňuje a formuje nezaměnitelný charakter i osobitý rukopis jejich děl.

 

Ateliéry a galerie budou otevřeny po oba dny od 10 do 17 hodin.

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }