• 13.4.2019
  • 9:00
  • zámecký park Slavkov - Austerlitz

Květiny zaplaví park i zámek. Jarní trhy se letos spojí s Velikonoční výstavou.

Již tradičně i tento rok přivítáme jaro v zámeckém parku společně s milovníky květin a zahrádkářství. Tak jako každoročně si můžete zakoupit přísady, balkónovky, skalničky, okrasné stromky, keře nebo včelařské výrobky. Těšit se můžete i na řemeslníky – keramiku, bižuterii, dřevěné hračky apod. Nebude chybět ani občerstvení.

  1. ročník populárních jarních trhů se uskuteční v sobotu 13. dubna 2019. (pozor – předchozím čísle zpravodaje bylo uvedeno datum 20. dubna). Na akci se neplatí vstupné.

Pestrobarevné květiny a výrobky zaplaví také interiér zámku. Po celý víkend 13. a 14. dubna se v Rubensově sále uskuteční oblíbená prodejní Velikonoční výstava. Těšit se můžete na barevné inspirace, květinové vazby, kraslice a nevšední dekorace na Velikonoce. Vstupné dobrovolné.

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }