• 10.1.2019
  • 19:00
  • sál nad školkou Karolínka

Římskokatolická farnost Slavkov u Brna zve srdečně všechny, kteří se zajímají o otázky smyslu života, na kurz základů křesťanské víry. Tento kurz bude probíhat od čtvrtka 10. ledna 2019 vždy ve čtvrtek večer (od 19.00 do 21.30 hodin) v sále nad školkou Karolínka za kostelem (Malinovského 280). Jedná se o sérii deseti přednáškových večerů a jeden společně strávený den. Vše se koná v příjemném prostředí, součástí je večeře a neformální diskuse ve skupinách, společné hledání odpovědí na různé otázky. Další informace jsou na na webu www.farnostslavkov.cz. Kurz je bezplatný a nezávazný.

Přijďte to zkusit. Nikdo vás nebude do ničeho nutit, můžete kdykoli odejít. Přihlásit se můžete na adrese alfa.slavkov(zavináč)gmail.com nebo na telefonu 725 911 860 (přihlášení je nutné z důvodu přípravy večeře).

Za organizátory zve Jitka Hrabovská

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }