• 6.8.2019
  • 20:00
  • Zámek Slavkov - Austerlitz, nádvoří
DNA / Divadlo Bolka Polívky
„To jsou samé drogy, čuchání, injekce – člověk je rád, když se mu podaří vychovat normálního alkoholika!“ Slovo DNA zastupuje tři prvky s důležitým významem pro autorskou hru Bolka Polívky. DNA je nositelka genetckých informací. Je to i choroba. A jsou tu i jiná dna – chvíle, na které se neúspěšně snažíme zapomenout. Generační střet otce a dcery, kde ON (Bolek Polívka) a ONA (Anna Polívková) prožívají všední satiru života. Jako herečtí kolegové tráví společný čas v šatně a sem tam si odběhnou na scénu. Nebo už na scéně jsou? ON je životem prozkoušený muž, který rád poučuje a vrtá do života svému potomkovi. ONA má pocit, že její zploditel je paranoidní šťoural. Oba spojuje upřímné „mít rád, i přestože…“. Přijďte se přesvědčit, že na všechna dna světa se dá dívat i s nadhledem!
Autor a režie: Bolek Polívka
Hrají: Anna Polívková, Bolek Polívka, Jiří Fretti Pfeifer, Jaromír Barin Tichý
Délka představení: 140 minut + přestávka

 

KDY: 6. – 8. srpna 2019 od 20:00

KDE: nádvoří zámku

VSTUPNÉ:  Předprodej vstupenek v Infocentru pod zámkem nebo v pokladně divadla a také online prostřednictvím sítě GoOut.
Ceny vstupenek na hru DNA: Sektor A: 590,- Sektor B: 450,- Sektor C: 250,-
.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }