• 4.3.2017
  • 8:02
  • SC Bonaparte


___________________________________________________
PROGRAM:

Opět se můžete se těšit na zajímavé soutěže o ceny.
Vrcholem večera bude samozřejmě soutěž o NEJLEPŠÍ MASKU a NEJLEPŠÍ TÝMOVOU MASKU a po loňském roce jsme přidali soutěž o NEJLEPŠÍ MASKU DVOJICE nebo PÁRU. Těšit se můžete také na PŮLNOČNÍ SOUTĚŽ O VĚCNÉ CENY, která prošla po vaší zpětné vazbě určitou rekonstrukcí. K poslechu a tanci vám bude hrát skupina Modul – hudební skupina, která Vás určitě rozproudí.
V programu určitě nebudou chybět SOUTĚŽE, které Vás zaručeně pobaví. Připravte se ještě na větší porci energie než bylo v loňském roce.
___________________________________________________
VSTUPENKY A PRODEJNÍ DOBA:

Po loňském osvědčeném modelu internetového předprodeje, budeme i nadále poskytovat tuto vychytávku, proto předprodej bude opět přes internet. Pro všechny bydlící ve SLAVKOVĚ U BRNA je možnost doručení lístků přímo do poštovní schránky ZDARMA.

Pro ty, kteří si potrpí na osobní prodej, budeme prodávat každý týden u Černého Lva. Čas a den upřesněn níže v příspěvcích.
___________________________________________________
CENA VSTUPENEK (předprodej bude zahájen od 1. 11. 2016):

do 31.12. 2016
BEZ MASKY……………………200 Kč
S MASKOU………………..……150 Kč

od 1.1. 2017 do 3.3. 2017
BEZ MASKY…………………….250 Kč
S MASKOU………………..…….200 Kč

Pro jakékoliv další informace pište na email hadicaproduction@gmail.com

Těší se na Vás tým Hadica production

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }