• 7.6.2019
  • 12:30
  • Palackého náměstí

Předposlední, devátá etapa legendární cyklotour Na kole dětem, bude mít zastávku také ve Slavkově u Brna. S cyklisty se můžete potkat, nebo vyrazit na poslední etapu tour před budovou radnice 7. června v čase mezi 12.30 – 13.15. Pokračovat pak můžete v pelotonu směr Šlapanice. Poslední 10. etapa pak startuje druhý den v Brně a končí ve Znojmě.

Peloton předních českých cyklistů, osobností, ale i nadšenců vyrazí na svou cestu napříč Českou republikou ve středu 29. 5 v Aši.  Čeká je trasa dlouhá 1 288 kilometrů končící ve Znojmě 8. 6..  K pelotonu, který bude tvořit několikanásobný mistr světa v jízdě na vysokém kole a účastník Tour de France, Giro d´Italia a Vuelty Josef Zimovčák a jeho doprovodný tým s řadou osobností, se může připojit kdokoliv a jet s ním libovolně dlouho. „Je to výborný zážitek. Ze sportovního výkonu, z atmosféry v pelotonu i proto, že pomáháte dobré věci,“ shrnul své pocity radní Josef Novák, který se cyklotour pravidelně účastní.

Na kole dětem – jak můžete pomoci?

– aktivně se zúčastnit cyklotour 2019 a  přispět dobrovolným startovným do kasičky Na kole dětem

– zakoupit si triko a jiné předměty Na kole dětem

– přispět na konto veřejné sbírky nadačního fondu Na kole dětem

– informovat o projektu své přátele a známé

– stát se partnerem projektu

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }