• 12.2.2018
  • 19:00
  • Kino Jas

Vážení příznivci Moravskoslezské křesťanské akademie (MSKA) ve Slavkově, nabízíme vám přednášku Jana Špilara Jsme jedno a není nám to jedno, zaměřenou na hranice ve vztazích. Uskuteční se v pondělí 12. února v 19 hodin v kině Jas v rámci Národního týdne manželství. Mgr. Jan Špilar je brněnský kadeřník, majitel kadeřnického studia Střihoruký Edward. Je trvalým jáhnem a přednáší na témata spojená s manželstvím a partnerstvím. Národní týden manželství (NTM) se letos v naší republice koná již po dvanácté v týdnu 12.–18. 2. jeho současným mottem je Manželství bez mýtů.

„Manželství je na jedné straně opředeno mnoha přehnaně romantickými představami a na druhé straně je terčem cynismu, který vyvěrá ze zranění a zklamání, které přináší každý dlouhodobý vztah. Mnoho lidí vstupuje do manželství s nereálnými představami a očekáváními od svých partnerů, která není v lidských silách naplnit. Jiní lidé se zase děsí dlouhodobého manželského svazku, protože uvěřili mýtům, které zveličují to, co v manželství stojí hodně energie a úsilí, aniž by ale ukázali na krásu a hloubku, které tento nejintimnější vztah přináší. Každé dobré manželství chce mnohem víc než lásku.“, řekl koordinátor NTM Petr Adame.

Přijďte se povzbudit a inspirovat, jak ze svého dobrého manželství udělat ještě lepší nebo obnovit to, co se časem vytratilo.

Srdečně zvou pořadatelé z MSKA

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }