• 20.7.2018
  • 20:00
  • nádvoří Zámku Slavkov - Austerlitz

Koncert Pavla Šporcla je z technických důvodů v pátek 20. 7. 2018 zrušen. Do týdne bude oznámen náhradní termín. Zakoupené vstupenky můžete vrátit na pokladně Informačního centra, Palackého nám. 1, Slavkov u Brna. V případě, že jste si vstupenky zakoupili v online systému, budou vám vráceny na bankovní účet. Vstupenky neplatí na náhradní termín.

Děkujeme za pochopení. Pořadatel Acaballado.

Program Gipsy Fire navazuje na stejnojmennou desku, kterou v roce 2014 vydalo hudební vydavatelství Supraphon. Je pokračováním velmi zdařilého Gipsy Way, prvního programu Pavla Šporcla s cikánskou tématikou. Spojuje velké mistrovství s temperamentem a cikánskou vroucí krví. Na rozdíl od prvotiny Gipsy Way, nový projekt výrazněji sází na nevšední technickou vybavenost a osobitost primáše Pavla Šporcla. Ten se v programu představuje také jako autor hudby, mj. i titulní skladby Gipsy Fire.

S cikánskou cimbálovou kapelou Pavel Šporcl odehrál víc než 300 koncertů v nejrůznějších zemích světa včetně Číny, provedl úspěšná turné, v rámci nichž třikrát zcela vyprodal legendární pražskou Lucernu. CD Gipsy Way z roku 2008 i CD Gipsy Fire z roku 2015 byla za prodej oceněna Platinovou deskou Supraphonu.

Program:
J. Brahms, J. Hubay, L. Babai, A. Piazzolla, P. Šporcl, lidové písně, maďarské čardáše a další

 

Účinkují:
Pavel Šporcl – housle
Gipsy Way Ensemble – cikánská cimbálová kapela

 

Předprodej vstupenek na webu zámku nebo na Infocentru pod zámkem.

 

KDY: 20. 7. 2018 od 20:00
KDE: nádvoří zámku Slavkov – Austerlitz
VSTUPNÉ: 450-550 Kč
.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }