• 22.9.2017
  • 9:00
  • Zámek Slavkov - Austerlitz

Slavkov u Brna přivítá podzim tradičními akcemi. Kulturní a společenský program si můžete užít už od pátku 22. září, kdy se v zámecké kapli uskuteční violoncellový koncert v rámci festivalu Bachův varhanní podzim.

V sobotu 23. září se v zámeckém parku uskuteční Václavský jarmark. Těšit se můžete nejen na podzimní slunce, vůni burčáku i podzimních květin. Řemeslníci se na vás těší od 9.00 do 17.00. Součástí programu jsou i testovací jízdy společnosti Auto – Bayer. Vstup do parku je zdarma.

Hned několik důvodů k návštěvě nabídne také samotný zámek. V přízemní galerii bude nově otevřená výstava portrétů moravských osobností od fotografa Jadrana Šetlíka. Zámeckými sály vás zase provedou herci ze souboru Per Vobis.

Odpoledne si pak můžete užít na zámeckém nádvoří, kde budou od 17:00 hrát soubory ze Základní umělecké školy v Němčicích na Hané.

Od soboty do pondělí se také můžete pokochat nádhernou výstavou ovoce a zeleniny, kterou tradičně připravuje místní zahrádkářský svaz. I letos se uskuteční ve Společenském centru Bonaparte.

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }