• 6.4.2019
  • 8:00
  • město

Pořádá Junák Slavkov u Brna

Chcete-li podpořit děti ze skautských oddílů v našem městě, vyndávejte prosím šrot na hromady nejlépe až v sobotu časně ráno nebo v pátek večer. Každoročně se totiž na naší námaze přiživují i jiní lidé, kteří obchází hromady a kradou zejména drahé kovy a těžké kousky. Také upozorňujeme, že nesmíme svážet lednice, mrazáky a autobaterie, které patří do sběrného dvora, nikoliv do kovošrotu.

V sobotu v 8:00 vyrazí od kostela, kde budou skauti mít sraz, dva viditelně označené traktory, aby nebylo možno si je splést. Postupně projedou městské ulice a sesbírají veškerý připravený kovový odpad. Těžké věci, které se vám nepodaří vynést ze sklepa nebo zahrady, vám samozřejmě brigádníci velice rádi pomohou vytáhnout na ulici. Stačí si na ně počíhat a oslovit je nebo předem vyzvednutí objednat u vedoucího akce Milana Šemory na telefonu 608830837.
Předem vám všem děkujeme za podporu.

 

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }