• 6.4.2019
  • 17:00
  • SC Bonaparte

Dovolujeme si Vás pozvat na hudební pohádku Šíleně smutná princezna, která se uskuteční 6. dubna 2019 v společenském centru Bonaparte. Jedná se o dílo, které je určeno nejen malým divákům, ale celým rodinám. Není asi třeba příliš představovat známý příběh prince a princezny ze sousedních spřátelených zemí, kteří mají uzavřít sňatek, o čemž rozhodli jejich moudří otcové se svými rádci. Královské děti však o svém osudu chtějí rozhodnout samy a samy si také touží vybrat životního partnera, který se bude líbit jim, a ne takového, kterého určí státní důvody.

Filmové zpracování hudební pohádky dosáhlo obrovské obliby především díky neodolatelně milé atmosféře, která rok co rok dokáže potěšit a pobavit miliony televizních diváků po celé České republice. Snahou režiséra Michala Matěje při nastudování divadelní verze bylo přenést ducha filmového zpracování na divadelní prkna a díky diváckým reakcím, které přišly ihned po premiéře v září 2018 na nádvoří slavkovského zámku, můžeme říct, že se tato snaha vydařila na 100 procent.

V našem zpracování Šíleně smutné princezny se můžete těšit nad hereckými výkony letitých profesionálů, jimiž jsou především herci Městského divadla v Brně. Například v roli krále Jindřicha se představí Zdeněk Junák, v roli prince uvidíte Marca Salvadoriho, princeznu skvěle ztvárnila Eliška Skálová. Dále se Vám představí Jakub Uličník, Ondřej Buchta, Jiří Ressler, Marta Matějová,  Martin Křížka, Milan Hrazdírek a další.

Předprodej probíhá v Informačním centru Zámek Slavkov – Austerlitz a na webu http://www.zamek-slavkov.cz/predprodej. Cena vstupenek je 290-320 Kč.

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }