• 12.7.2019
  • 16:00
  • zámecký park Slavkov - Austerlitz

STINGŮV KONCERT VE SLAVKOVĚ U BRNA, PŮVODNĚ PLÁNOVANÝ NA 12. 7. 2019, SE ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ RUŠÍ.

S lítostí oznamujeme, že Sting je momentálně v péči lékařů a ze zdravotních důvodů je nucen zrušit své koncerty v Mnichově, Stuttgartu a Slavkově u Brna. Vstupenky na koncert ve Slavkově u Brna lze vracet v místě jejich zakoupení od 15. 7. 2019. Sting upřímně lituje zklamání, které svým fanouškům způsobil, omlouvá se za způsobené komplikace a děkuje za pochopení.

Vstupné se vrací těmito způsoby:

Ticketportal

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.
O navrácení platby není nutné žádat – vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat – vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

Ticketmaster
Vstupenky zakoupené na prodejním místě
 je možné vrátit na pobočce, kde byly zakoupeny.

V případě, že jste vstupenky obdrželi poštou, je můžete vrátit v naší centrále Ticketmaster Rokoko na Václavském náměstí 38, Praha 1 nebo je zašlete na naší adresu – Ticketmaster Česká republika a.s., Jungmannova 26/15, 110 00, Praha 1 a peníze vám budou vráceny zpět přes platební bránu.

V případě nákupu TicketFastu či eTicketu (vstupenky, kterou si sami vytisknete či obdržíte na mobilní telefon) a u objednávek s osobním vyzvednutím, které nebyly doposud vyzvednuty, nám stačí e-mailem zaslat číslo objednávky. V ostatních případech je vždy vyžadován originál vstupenky.

 

Vyjádření Zámku Slavkov – Austerlitz

Dlouho plánovaný a vyprodaný koncert Slavkov Open 2019: Sting je bohužel zrušený. Oznámila to pořádající agentura Livenation s odkazem na zdravotní stav této hudební hvězdy. V pátek 12. července se tak v parku zámku Slavkov – Austerlitz neuskuteční žádný z avizovaných koncertů.

Peníze za vstupenky bude pořadatel vracet od pondělí 15. 7. 2019. Lístky vracejte v místech, kde jste je zakoupili. Podrobné informace včetně pokynů pro vrácení e-vstupenek naleznete na stránkách www.livenation.cz nebo na facebookovém profilu pořadatele.

Pokud jste tedy vstupenku pořídili v informačním centru ve Slavkově u Brna, budou vám peníze od pondělí 15. 7. vyplaceny zde. Otevírací doba je každý den od 9.00 do 17.00.

Vedení Zámku Slavkov – Austerlitz, který měl vystoupení světové hvězdy hostit, této situace lituje, nicméně vyjadřuje také politování nad zdravotním stavem pana Stinga a přeje mu brzké uzdravení. „Páteční organizační opatření tedy nebudou nutná, nicméně v sobotu 13. července se připravujeme na podobně velkolepé vystoupení norského dua Marcus&Matinus, kdy očekáváme příjezd 10 tisíc fanoušků zejména teenegerovského věku. Z tohoto důvodu budou ve Slavkově platit dopravní omezení a pořadatel bude v sobotu organizovat odstavná parkoviště na ulicích Bučovická a Křenovická dle původních dohod,“ uvedla ředitelka zámku Slavkov – Austerlitz Eva Oubělická.

 

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }