• 14.12.2019
  • 15:30
  • SC Bonaparte
Předvánoční čas bude již po osmé patřit nejen vánočním písním v podání Martina Křížky a jeho přátel. Díky velkému diváckému zájmu se letos opět uskuteční dva koncerty v jeden den – v sobotu 14. prosince v 15:30 a 19:30.

„Mám velkou radost, že nemalé úsilí vynaložené při přípravách a organizaci oceňují posluchači stále větší návštěvností. Díky tomu se z vánočního koncertu stala již tradice a my tak můžeme každý rok vymýšlet nové a zajímavější efekty i aranžmá.“ uvedl Martin Křížka.

I letos se můžete těšit na několik vzácných hostů.Dá se říct, že již tradičně se divákům předvede Marta Matějová, herečka a zpěvačka známá z jeviště Městského divadla v Brně. Dalším vzácným hostem bude Ján Jackuliak, jehož tvář mohou diváci znát např. z televizních seriálů Vyprávěj, Ordinace v růžové zahradě nebo aktuálně z pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Dále do Slavkova zavítá Kristýna Daňhelová, herečka a zpěvačka, jejíž domovskou scénou je nyní Městské divadlo v Brně. Diváci si Kristýnu mohou pamatovat např. ze soutěže Hlas Československa a také ji v dnešní době mohou shlédnout např. v muzikálovém představení Legenda jménem Holmes, kde ztvárňuje hlavní ženskou roli po boku Vojtěcha Dyka. Alternaci Kristýny Daňhelové v představení Legenda jménem Holmes tvoří herečka a zpěvačka Anna Fialová, která bude dalším hostem na letošních vánočních koncertech. Vnučka Limonádového Joea Karla Fialy se divácky proslavila ve filmu Román pro ženy, v seriálu Vinaři nebo také při svých vystoupeních v první řadě soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Ani letos nemůže na vánočních koncertech chybět dětský sbor při ZUŠ Františka France. Účinkující zpěváky opět doprovodí skvělá kapela doplněna smyčcovým kvartetem Indigo.

 

Rychle mizející vstupenky na koncert zakoupíte v Informačním centru na Palackého náměstí 1 nebo online v předprodeji.

 

KDY: 14. 12. 2019
KDE: SC Bonaparte
VSTUPNÉ: 320-350 Kč

 

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }