• 21.4.2018
  • 19:00
  • SC Bonaparte

Máte rádi poslouchatelné písničky? Máte rádi divadlo? Pak neváhejte navštívit nový projekt Divadelního spolku Slavkov u Brna.

V sobotu 21. dubna od 19 hodin a neděli 22. dubna 2018 od 16 hodin začínají představení Všechny lásky světa. Divadelní spolek uvede tentokrát netradiční inscenaci. Ve spolupráci s kapelníkem skupiny Bokomara Lubošem Javůrkem a pražským textařem Milanem Jablonským, pro vás připravili poetické hudebně-dramatické provedení písní a výstupů inspirovaných divadelními hrami různých autorů (Shakespeare, Čapek, Rostand…). Na jevišti Společenského centra Bonaparte se vám představí sám autor hudby Luboš Javůrek a s ním členové spolku Elena Knotková, Marta Šujanová, Petra Vyšehradská, Veronika Kozderová, Ivan Marek, Milan Hrazdílek, Radim Kachlíř a Pavel Šujan.

Je tedy jenom na Vás, zda přijmete naše pozvání na hodinové posezení s písněmi a dramatickými výstupy. Předprodej probíhá v Infocentru pod zámkem.

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }