• 4.12.2018
  • 19:00
  • SC Bonaparte
Dovolujeme si Vás pozvat 4. prosince od 19 hodin do velkého sálu SC Bonaparte na divadelní představení nastudované podle slavné knihy a ještě slavnějšího filmu s Luisem De Funesem.
V hlavních rolí se Vám představí skvělý Oldřich Vízner a Otakar Brousek ml.. Sekundovat jim bude neméně talentovaný Vojtěch Záveský, kterého můžete znát z televizních seriálů Ulice nebo Vinaři, v roli ufona Oxana. Dále pak zkušený Jan Szymik a mladinká Barbora Jánová v alternaci s Barborou Hruškovou.

 

K čemu vylepšovat svět, když to nejlepší bylo již dávno vymyšleno? A co se stane, když ufonům zachutná pravá francouzská zelňačka? Příběh se odehrává na společném dvorku dvou věčně připitých vesnických prďolů, kteří by rádi zastavili čas pod nekonečnou oblohou plnou hvězd. A právě tam někde v nekonečnu potřebují to nejlepší, co lidstvo vytvořilo. Není divu, že za stodolou zaparkuje létající talíř. Francouzský venkov, víno, muzika, přátelství, polívka, hvězdná obloha a UFO. To jsou hlavní atributy této komedie.

 

Vstupenky si můžete zakoupit online v předprodeji nebo v informačním centru na Palackého náměstí 1.

 

KDY: 4.12. v 19:00
KDE: SC Bonaparte
VSTUPNÉ: 350 – 380 Kč
.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }