• uvod2

Logo Města Slavkov u Brna

prep ikona

obj 2

úno21

Nekonečná zima

informace ilustrační fotoDobrý den vážení spoluobčané, když jsem listoval loňským únorovým číslem zpravodaje, nadpis zněl: “Únor kdysi bílý“. Troufám si říct, že letošní zima zbourala spoustu milníků, na které jsme byli poslední léta zvyklí. S tím souvisí i následný jarní úklid města a oprava děr na místních komunikacích, vzniklých následkem dlouhotrvajících mrazů.

bře13

Pečujete o svého blízkého? Nejste na to sami!

informace ilustrační foto.pngFormou vzdělávacích kurzů, které jsou zaměřeny na širokou škálu témat, se snažíme, aby pečující získali potřebné informace a dovednosti, které by jim mohli péči usnadnit. Vzdělávací kurzy se konají v sídle Ligy vozíčkářů na Bzenecké 23, zpravidla v čase 8.30 – 16.30, jsou většinou jednodenní.

úno22

Vítězná práce v II. ktg: Loupež na Slavkovském zámku

obr1Zámek Slavkov-Austerlitz uspořádal v roce 2016 literární soutěž pro žáky 1. a 2. stupně ZŠ na téma „Tajemství slavkovského zámku“. Soutěže se zúčastnilo přes 130 literárních prací! Odborná porota neměla při volbě vítězů v I. a II. kategorii lehký úkol – velká většina prací byla opravdu zdařilá.

úno22

Komunikujte s radnicí přes mobilní aplikaci!

mrJak jistě víte, přistoupili jsme k modernizaci komunikace mezi radnicí a občany. Již nějaký čas využíváme SMSzprávy a e-maily. V tuto chvíli bychom Vám rádi představili naši aplikaci pro chytré telefony, díky které budete mít vždy po ruce důležité informace, kontakty i možnost podílet se na zlepšení života v našem městě.

úno22

JAK JE TO S ČIŠTĚNÍM A KONTROLAMI SPALINOVÝCH CEST

hasičiJednou z příčin vysokého počtu úmrtí při požárech je neopatrnost lidí při vytápění svých domovů. Při provozu spotřebičů paliv (topidel) nebývají často dodržována bezpečnostní pravidla. Mnohdy je zanedbána údržba topidla a spalinové cesty (komínu a kouřovodu). Hasiči tak během topné sezóny vyjíždí každý týden k požárům komínů, střech, topidel a nevhodně uskladněného topiva.

úno21

Mezi nejlepšími sportovci okresu Vyškov jsou i Slavkované

2017 galavecer vyskov032Společenský dům Bonaparte 2. února hostil předávání
cen ankety Nejlepší sportovec roku okresu Vyškov. Mezi nejúspěšnější sportovce patří i slavkovské oddíly i jednotlivci.

úno21

Zahájení sezóny na zámku ve Slavkově u Brna

informace ilustrační fotoJiž ve čtvrtek 23. března 2017 od 16 hod. proběhne slavnostní zahájení provozu slavkovského zámku a s tím i otevření připravených výstav. A na co se můžete letos těšit?

úno21

Talenty pro firmy „T-PROFI“

informace ilustrační fotoSoutěž zorganizovala Krajská hospodářská komora jižní Moravy v prostorách Střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace, Čichnova
982/23 dne 9. 2. 2017.

<<  1 [23 4 5 6  >>