Akademie Bojových Umění – co bylo – je – a bude

Rok 2019 přinesl spousty změn i v naší akademii. Koncem června proběhlo páskování žáků na technické stupně, kde zkoušku všichni zvládli a tak postoupí do vyšší skupiny. V červenci proběhlo několik seminářů v ČR, ale i zahraničí jako je Florida-USA, ale také Bahamy, kde má nyní Krav Maga Seal System oficiální pobočku pod vedením Ericka Mc Kinnley, který složil zkoušky na 1 Dan pod dohledem zakladatele Krav Maga Seal Petra Hlaváče 7 Dan.

Dne 14. 12. 2019 proběhl Vánoční Bootcamp Kids ve Slavkově u Brna. Bootcampu se zúčastnilo přes 120 žáků z oddílů Krav Maga Seal Slavkov, Vyškov, Brno, Morkovice, Nezamyslice, Rajhrad a Ivanovice. Děti měly 7 různých stanovišť, kde si vyzkoušely různé sebeobranné techniky beze zbraní, ale i obranu proti noži, pistoli, ale také ochranu kamaráda, různé překážky, ale hlavně tvořily úžasný team. Celkem osm instruktorů se postaralo o makačku, ale i zábavu. Velké díky patří také rodičům, kteří vedou děti touto cestou. Po absolvování semináře obdržel každý žák mimo sladkosti a ovoce, také certifikát a zápis do budopassu ke složení zkoušky na 8kyu bílý pás. Z důvodu velkého zájmu pořádáme v lednu nábor i pro děti od 8let. Neváhejte, stáhněte si přihlášku z našich stránek a přijďte k zápisu 6. 1. 2020 v 15:30hod.


Nábor do oddílu Krav Maga Seal/Austerlitz – Sebeobrana: proběhne také dne 7. 1. 2020 v 17:45hod. Oddíl Krav Maga „A“ je určen pro kluky i holky od 15-99let. Základní kurz je v trvání dvou měsíců a po složení zkoušky lze pokračovat do vyšší navazující skupiny. První kurz je určen pro úplné začátečníky a předchozí zkušenosti nejsou opravdu nutné. Zásadou je, aby se každý naučil adekvátně reagovat na verbální i neverbální útok, obranu proti jednomu i více útočníkům, se zbraní i beze zbraně.

Nezáleží, kolik vážíte, měříte či máte, nebo nemáte zkušenosti. Vše, co budete potřebovat, Vás naučíme. Nejdůležitější je chtít a začít! Tak jako každý rok připravujeme pro všechny studenty AKADEMIE různé semináře/workshopy jako je například: sebeobrana pro ženy a dívky, použití teleskopického obušku, kubotanu, střelecký seminář, přepadení ve vozidle, přepadení v letadle, zahraniční výlety spojené se seminářem v Anglii, USA, Slovensko atd. dále Mezinárodní BootCamp ve Slavkově, který je letos určen i pro veřejnost a mnoho dalších seminářů. Všem členům, rodičům a přátelům přejeme klidné svátky vánoční a šťastný vstup do nového roku, kde vás rádi přivítáme. Veškeré informace včetně přihlášek naleznete na www.kravmagaseal.com. Budeme se těšit na nové zájemce: instruktoři Akademie Bojových Umění.