Polední menu místních restaurací, úřední deska, kalendárium akcí, adresář kontaktů i tipy na výlety. Nejen to naleznete v novém elektronickém kiosku, který je umístěný na Palackého náměstí, vedle historické radnice. Dotykový panel umožňuje jednoduše prohlížet web města, zámku a dalších příspěvkových organizací i dalších informačních serverů. Na interaktivní obrazovce můžete také sledovat aktuální informace z radnice a našeho města.

„Elektronický kiosek v příštích týdnech také zcela nahradí úřední desku pro papírové listiny umístěnou v Husově ulici. Dotykový panel umožňuje pohodlně prohlížet dokumenty, včetně jejich vyhledávání. Věřím, že si občané na tuto technologickou novinku zvyknou a my tak budeme moci ještě lépe komunikovat a sdělovat podstatné informace nejen z městského úřadu. Panel funguje v částečně zkušebním provozu. Proto oceníme i nápady na vylepšení,“ uvedl tajemník úřadu Bohuslav Fiala.

Elektronický kiosek města slouží nejen slavkovským občanům, ale také turistům, kteří zde můžou nalézt informace o ubytování, restauracích, tipech na výlety u nás i v okolí a další.

 

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }