• 25.8.2017
  • 20:00

Po roční odmlce vyplněné přípravou a realizací Bernsteinovy mše se zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-SIDE BAND s bandleaderem Josefem Buchtou vrátí na koncertní pódia.

Video z brněnského Sono Centra

Pro nové turné vyhlašuje Vojtěch Dyk  návrat k ryzím hodnotám. „Jde nám o jednoduchost a maximální sdělnost, a to by mělo být vidět i slyšet na pódiu jak ve výpravě, tak v repertoáru,“ říká Vojtěch Dyk a dodává: „Právě ta jednoduchost sdělování mi v dnešní době chybí, všechno je zanesené takovým mediálním bahnem a my chceme tohle bahno rozvířit a postavit  proti němu jasnou a čistou zprávu. Vracíme se k atmosféře 60. let, které podle nás právě tohle nabízela.“ Proto bude nový repertoár, tvořený především autorskými  skladbami, ale i největšími světovými hity v novém aranžmá pro  B-SIDE BAND, hodně taneční a zpěvák nevylučuje rovněž taneční číslo. „Rádi bychom také vzpomněli zařazením dvou písniček desáté výročí úmrtí Karla Černocha,“ dodává.

Těšíme se na Vás!

KDY: 25. 8. 2017 od 20:00

KDE: Zámek Slavkov-Austerlitz, nádvoří

VSTUPNÉ: 

Předprodej vstupného zde!

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }