Nejbližší akce Klubu seniorů – září a říjen

Prázdniny jsou téměř za námi. Věříme, že jste si užívali teplých dnů v kruhu svých přátel. Pro náš klub byly prázdniny ze začátku pracovní a postupně odpočinkové. Nebojte zase tak odpočinkové nebyly, protože potřebujeme pro Vás naše členy vymýšlet program na další měsíce.

V červenci jsme začali zútulňovat naši klubovnu, v měsíci srpnu uklidili, jsme rádi, že se za námi pravidelně chodí naši členové – popovídat, optat se co je ještě potřeba a taky přiložit ruku k dílu. Děkujeme všem za dary do klubovny. Otevírací doba klubovny je vždy v pondělí od 10 do 12 hodin. Zde se dozvíte bližší informace k zájezdům a akcím. Všechny zveme, přijďte se podívat.

https://www.slavkov.cz/wp-content/uploads/2019/08/klub-9.jpg

První akcí v měsíci září bude 5. 9. setkání v restauraci Bonaparte “ Čaj o páté “ v 16,-00h, kde bude promítnuto krátké video z vycházek a dále prodej lístků na div. představení Žitkovské bohyně, které bude 30. 10. 2019 , cena 280,. kč

Další akcí je výlet do Senátu ČR na pozvání pana senátora Ivo Bárka, který se uskuteční 18. 9.. Je naplánována prohlídka Senátu a Staré Prahy odjezd v 5,00 h z parkoviště B. Němcové. Tento zájezd je plně vyprodaný. Na koho se nedostalo bude další termín na jaře roku 2020.

Další akcí je 22. 9. divadelní představení – muzikál – Bítls – Městské divadlo Brno, odjezd je v 16 45 h opět z parkoviště B. Němcové,

a posledním zájezdem bude výlet 27. 9. do Kroměříže, kde je naplánována prohlídka zahrady a pak odjezd na výstaviště Floria.

Poslední akcí v měsíci září bude 28.9. a 29.9. bude Oslava dne seniorů. Podrobný program bude k dispozici v naší kanceláři a v info skříňkách města.

Na říjen jsme naplánovali Zájezd do termálních lázní Dunaj. Streda dne 15. 10.

Přihlášky a informace budou dány na besedě

Platba bude 23. 9. 2019 v Klubu důchodců- 14. – 16. hodin.

Velmi nás těší zájem o pravidelné středeční vycházky, které se těší velkému zájmu účastníků.