Nejlepší cheerleaders v kategorii dance je Aneta Macharová

Trofej pro vítězku Cheerleaders Performance roku získala Aneta Macharová z týmu Glitter Stars Slavkov u Brna, která se v loňském roce stala mistryní ČR v kategorii Freestyle Pom a v této kategorii spolu se svou sestrou Sabinou reprezentovaly ČR na pohárové soutěži v Itálii a na ME v Petrohradu.

  1. února 2020 proběhl již 5. ročník společného Galavečera cheerleadingu a amerického fotbalu pod záštitou České asociace cheerleaders a České asociace amerického fotbalu. Na slavnostním galavečeru byli oceněni nejúspěšnější sportovci a osobnosti obou jmenovaných sportovních odvětví v Anketě SPORTOVEC ROKU. Mezi hlavní kritéria při výběru nejlepších sportovců patří  umístění na soutěžích MČR, klubových a zahraničních soutěží. Důležité jsou pro porotu i ostatní sportovní i nesportovní aktivity, které jsou pro sportovce přínosem v cheerleadingu. Nominované hodnotila speciální nominační komise vytvořená ze zástupců komise trenérské, komise porotců, komise pro bezpečnost a pravidla, komise pro strategiia plánování, mediální komise a členů Výkonného Výboru ČACH. Slavnostní galavečer se konal v Orea Hotelu Pyramida v Praze a provázel jím moderátor ČT Jiří Kalemba.

Trofej pro vítězku Cheerleaders Performance roku získala Aneta Macharová z týmu Glitter Stars Slavkov u Brna, která se v loňském roce stala mistryní ČR v kategorii Freestyle Pom a v této kategorii spolu se svou sestrou Sabinou reprezentovaly ČR na pohárové soutěži v Itálii a na ME v Petrohradu.

Celou akci zpestřili zpěvačka Petra Pudová, Team Czech Republic a Tomáš Palička ve své barmanské show.

GS