Ohlášení korupce, řekněte to na rovinu!

JAK OHODNOTIT NEBO ZLEPŠIT ÚŘAD? MÁTE NĚKOLIK MOŽNOSTÍ, JAK NÁM TO ŘÍCT

informace ilustrační fotoMáte podnět, stížnost nebo řešíte problém, který vám můžeme pomoci vyřešit? Podívejte se na možnosti, jak nás můžete kontaktovat nebo nám poslat zpětnou vazbu z vaší návštěvy na úřadě.

Víme, že úřad je zde pro vás a proto nám záleží na tom, abyste byli s našimi službami spokojení.
1) Osobním dotazem, podnětem
Jednoduchou cestou komunikace s městským úřadem a vedením radnice je samozřejmě osobní kontakt. Pokud je pro vás složité za námi přijít, můžete nás samozřejmě jednoduše kontaktovat. Na stránkách města naleznete přehledně seznam všech pracovníků s telefonním a emailovým kontaktem.
http:/.cz/index.php/radnice/urad/kontakty-uradu
2) Prostřednictvím boxu Dobrý úřad
Až uvidíte v chodbách a kancelářích městského úřadu žluté boxy a stojánky s nápisem „Dobrý úřad“, neobcházejte je. Slouží k tomu, abyste nám dali zpětnou vazbu na fungování úřadu.
Projekt Dobrý úřad, do kterého se zapojilo více radnic, má za cíl celoročně vnímat vaše názory a podněty nejen na konkrétního úředníka, ale i na celý odbor a tedy i chod celé instituce.
Princip hodnocení je jednoduchý. V každé kanceláři má zaměstnanec úřadu na stole ve stojáncích malé žluté vizitkové kartičky s prostorem pro vyplnění vašeho emailu a termínu návštěvy. Když skončíte jednání, vezměte si kartičku a vyplňte ji. Při odchodu z úřadu ji pak hoďte do žlutého boxu s označením „Dobrý úřad“. Za pár dní vám na uvedený email dorazí jednoduchý formulář, kde pohodlně odkliknete nebo vypíšete odpovědi na otázky týkající se chování úředníka, jeho ochoty a vstřícnosti pomoci vám vyřešit vaši situaci, jeho odborných znalostí apod.
3) Formulářem na webu města „Řekněte to na rovinu“
Na hlavní stránce městských stránek je umístěn odkaz „Řekněte to na rovinu“. I zde můžete jednoduše poslat své připomínky.
http:/.cz/index.php/reknete-to-na-rovinu
4) Facebookové stránky města
Vaše podněty registrujeme Na oficiálním facebookovém profilu města, kde se snažíme brzy odpovídat a problémy řešit.
www.facebook.comubrna

 

Řekněte to na rovinu

Vážení občané,

na tomto místě máte možnost podat zpětnou vazbu k činnosti našeho úřadu. Do formuláře můžete napsat svůj podnět, námět, připomínku, kritiku, stížnost, ale i ocenění či pochvalu na úřad jako celek, odbor, úsek činnosti nebo na konkrétního úředníka. Konkrétní podnět pak bude odeslán přímo na e-mailovou adresu tajemníka úřadu.
Cílem je získat zpětnou vazbu o naší činnosti a tuto pak mohli případně na základě věcných podnětů vylepšit. K upřesnění záměru-mělo by se jednat opravdu o připomínkování činnosti úřadu a úředníků, nikoliv o komentář k záměrům města, např. investičních, jako takových. Jednat by se tedy mělo o hodnocení přístupu jak odborného, tak lidského, k občanům-klientům.
Velmi vaše komentáře a podněty uvítáme.

Děkujeme předem těm z vás, kteří nám pomohou ke zlepšení naší činnosti nebo ocení naši činnost.

(*) povinný údaj

[Form id=“7″]