Tyršova ulice se dočká oprav dalšího úseku chodníku. Tentokrát se bagry zakousnou do zeminy v západní části ulice – od vjezdu do integrované střední školy až po ulici Husova.

Téměř dvou set metrový úsek bude kompletně rekonstruovaný a vyžádá si práce trvající téměř dva měsíce. Přestože stavba omezí pohyb chodců a uzavře chodník v téměř v celého jeho délce, vstupy do budov budou zajištěny a exponované úseky zpřístupněny. Práce potrvají od května do července. Město tak pokračuje v opravách nejponičenějších chodníků. V loňském roce se dočkali nových dlaždic obyvatelé v ulici Sušilova, následoval pak úsek před Základní školou v Tyršově ulici. Připravuje se také spuštění oprav v části ulice Slovákova a také vybudování dalšího parkovacího místa před mateřskou školou Zvídálek.

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }