Podpora místních podnikatelů v zemědělské i nezemědělské výrobě

Od 3. března je otevřen příjem žádostí na kanceláři MAS Slavkovské bojiště pro podnikatele v zemědělských i nezemědělských činnostech. Výzva pro podání žádostí je prodloužena do 31. července. Školení pro žadatele bude ve čtvrtek 28.5. v 15 hodin na hasičské zbrojnici v Hruškách u Slavkova.

Zájemci o tuto výzvu se mohou i individuálně obrátit na kancelář MAS Slavkovské bojiště, Hrušky 166. Podmínkou přijatelnosti žádosti je místo provozovny na území MAS Slavkovské bojiště, předfinancování výdajů a obor činnosti dle katalogu CZ – NACE nebo zemědělská činnost. V předchozích třech výzvách bylo podpořeno 46 žadatelů, s dotací přes 13 mil. Kč. Finanční příspěvky jsou ve výši 45% – 50% a jsou určené na pořízení strojů, vybavení nebo stavby v zemědělské či nezemědělské výrobě.

S ohledem na nepříznivou aktuální situaci pro podnikatele spojenou s prevencí šíření viru SARS-CoV-2 MAS Slavkovské bojiště od 20. dubna spustila provoz nového webu www.slavkovsketrziste.cz a facebookový profil www.facebook.com/Slavkovsketrziste. Slavkovského tržiště shromažďuje aktuální nabídku produktů a služeb na území MAS Slavkovské bojiště. V nabídce jsou kromě producentů místních potravin a nápojů (např. farmy, pivovary, vinaři) i restaurace, řemeslníci, maséři, služby fotografů. Seznam je postupně rozšiřován s ohledem na zájem dalších podnikatelů.

Přidejte se i Vy a podpořte svůj region nákupem u místního výrobce!

 

Mgr. Hana Tomanová

Manažerka MAS Slavkovské bojiště

 

MAS Slavkovské bojiště, z.s.

Hrušky 166

683 52 Hrušky u Slavkova

Manažerka: Mgr. Hana Tomanová

Tel: 604 318 732

tomanova@slavkovskebojiste.cz

www.slavkovskebojiste.cz