Město Slavkov u Brna již několik let vede diskusi s Agenturou ochrany přírody a krajiny o parkování aut v aleji vedle koupaliště v ulici Kaunicova. V uplynulém měsíci jsme obdrželi definitivní rozhodnutí o tom, že parkování v tomto prostoru je zakázáno. Toto nařízení ovlivní zejména návštěvníky koupaliště v letních měsících.

Rádi bychom vás proto informovali o možnostech parkování v této lokalitě a nabídli vám prostor na nedalekém škvárovém hřišti, ze kterého se dá dojít pohodlně a za několik málo minut pěší trasou kolem stadionu. Vyjdete pak přímo u brány koupaliště.

Parkovat můžete podél silnice v ulici Kaunicova, případně i v ulici Příční, ale zejména v horkých dnech zde bude kapacita rychle zaplněna.

 

Jak se dostat ke škvárovému hřišti – parkovišti pro návštěvníky koupaliště?

  • Neodbočujte na silnici ke koupališti, ale jeďte směr golfové hřiště.
  • Několik metrů za bránou městského stadionu se nachází škvárové hřiště
  • Parkování zde je zdarma
  • ze škvárového hřiště se vydejte podél hospody u Dvou kapříků doleva, poté podél plotu stadionu a zanedlouho vyjdete přímo u brány koupaliště

 

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }