Sezóna zeleného odpadu začíná! Od čtvrtka se objeví v ulicích zelené kontejnery. U sběrného dvora je připravený velký kontejner

Technické služby začnou svážet hnědé nádoby na bioodpad od středy 1. dubna. Další svoz se uskuteční hned následující týden (od pondělí 6. do středy 8. dubna). Poté už bude svoz bioodpadu organizovaný jednou za 14 dní – každý lichý týden od pondělí do středy až do konce října.

Ve městě se také o čtvrtka 27. března začnou postupně objevovat  také zelené kontejnery, do kterých můžete ukládat odpad ze zahrádek. Jakmile opadne první nápor, budou technické služby nabízet také individuální přistavění těchto kontejnerů.

Společnost RESPONO také připraví před brány sběrného dvora na Zlaté Hoře velkokapacitní kontejner, kde můžete i přes zavřený sběrný dvůr odkládat velkoobjemový odpad.

Připomínáme také, že v areálu Technických služeb jsou stále k dispozici hnědé „popelnice“ o objemu 240 litrů, které můžeme zdarma přenechat občanům. Informace o detailech předání těchto nádob získáte na telefonu 544 220 989. V souvislosti s vládními opatřeními Technické služby zrušily úřední hodiny pro veřejnost, individuální domluvy jsou však možné.