Slavkov má web, kde se přehledně dočtete o chystaných projektech a plánech města

Slavkov u Brna má spuštěný nový web PinCity. Díky němu můžou občané sledovat stav všech projektů, které se buď už realizují nebo jsou ve fázi přípravy. Na stránkách slavkov.pincity.cz můžou také přidávat své vlastní náměty na to, co ve městě zlepšit, a následně o nich diskutovat.

 

PinCity je místem, kde jsou dostupné veškeré  informace o rozvoji a budoucím směřování Slavkova. To vše přehledně, na mapě města a s možností filtrovat projekty podle tématu nebo fáze, ve které se nachází. Podobně jako na sociálních sítích, i zde je možné označovat oblíbené projekty a komentovat je.

Cílem PinCity je informovat občany o připravovaných projektech a také jim nabídnout jednoduchou možnost, jak komunikovat s vedením města a diskutovat s nimi o svých nápadech na zlepšení života ve městě „Pro radnici bude průběžná diskuze s lidmi důležitým vodítkem pro to, na jaké oblasti se v dalších letech máme zaměřit tak, aby se ve Slavkově dále zvyšovala kvalita života,“ vysvětluje starosta Michal Boudný.

Pro zapojení není potřeba procházet žádnou složitou registrací, ani poskytovat žádné osobní údaje vyjma jména. Systém navíc umožňuje přihlášení i přes již existující účty na Facebooku a Googlu.