Slavkov má další výrobek, který vzbuzuje pozornost. Elektrokoloběžky MAMIBIKE z dílny Spolmetalu. Na předním českém veletrhu For Bikes v pražských Letňanech v březnu získal model MAMI DRIFT druhou cenu v kategorii zajímavost veletrhu.

Porotu zaujalo zejména inovativní řešení osmnáct kilogramů vážící koloběžky, která na první pohled vůbec nevypadá, že je poháněná motorem – čipem instalovaným do předního kola. Přestože tento téměř neviditelný mechanismus vypadá jako dětská hračka, má velmi silný výkon. S 250W elektromotorem můžete bez odrážení jet rychlostí až 25 km/h a na jedno nabití ujedete až 30 kilometrů.

Na elektrokoloběžce MAMI se můžete zkusit svést zřejmě již toto léto. Společnost Spolmetal jedná s Informačním centrem o zprovoznění půjčovny.

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }