Atletický a fotbalový stadion získal v roce 2017 zcela novou tvář. Sportoviště dnes splňuje parametry mezinárodní atletické federace.

 

Slavkovský atletický stadion má cerifikát IAAF class 2 splňující podmínky Českého atletického svazu pro pořádání mistrovských atletických soutěží včetně měření běžeckých časů  elektronickou časomírou. Běžecká dráha v délce 400 metrů má umělý polyuretanový stříkaný vodopropustný povrch Conipur SP má šest drah na oválu i na rovince. Nachází se zde také technické sektory pro skok vysoký, daleký, trojskok, skok o tyči a hod oštěpem a také koulařský sektor do 20 metrů, vrhačský sektor s klecí pro hod diskem a kladivem. K dispozici je také větroměr a přenosné překážky pro steeplechase a vodní příkop.
Na stadionu se nachází také fotbalové hřiště 100 metrů x 62 metrů s přírodním trávníkem a umělým zavlažováním.
Ochozy jsou koncipovány pro cca. 500 sedících diváků, z toho 240 pod krytou tribunou. Zázemí stadionu obsahuje šatny, sprchy, WC, parkoviště a restauraci. V blízkém okolí se je hned několik možností pro ubytování. V sousedství stadionu je letní koupaliště, golfové hřiště, zámecká alej a obora k tréninku v přírodě.

provozní řád a otevírací doba zde

Video ze slavnostního otevření

 

Stadion z ptačí perspektivy – video

Fotogalerie ze zahajovacích závodů 14. dubna 2018

]

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }