Jízdu řidičům ve Slavkově zkomplikují od 10. 8. dopravní omezení související se stavbou nové prodejny Lidl v areálu bývalého cukrovaru. V této fázi bude uzavřena silnice I/54 v ulici Československé armády ve směru od autobusového nádraží. Průjezdný pak zůstane nájezd na obchvat ze silnice I/51 na silnici I/54 směr Kyjov v obou směrech.

Objízdná trasa je navržena tak, aby řidiči mířící směr Kyjov využívali zejména obchvat a nájezd. Návštěvníci, kteří budou do Slavkova mířit od Kyjova budou značky navigovat tak, aby u obchodního centra Penny zabočili zpět do centra. Objížďka tedy nevede přes žádné okolní vesnice.

Druhou etapu prací, se kterou budou omezení spojena, završí dělníci podle plánů třicátého srpna. V další fázi začátkem září do konce října pak bude provoz na křižovatce řízen kyvadlově semaforem až do konce stavby kruhové křižovatky. Doprava v těchto místech bude proudit bez omezení od 30. října. Otevření nové provozovny Lidl plánuje na jaře příštího roku.

 

 

celková situace ke stažení zde

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }