Stavební úřad, odbor územního plánování a investic se budou ve čtvrtek a v pátek (1. – 2. 2.) stěhovat do dočasných prostor. Z tohoto důvodu budou tato pracoviště mimo provoz. Od pondělí je pak naleznete v budovách SC Bonaparte, úřadu práce a přízemí budovy Palackého nám. 65.

Většina pracovníků stavebního úřadu a část odboru správy majetku, investic a rozvoje se od 5. února přestěhuje na téměř čtyři měsíce do prostor Společenského centra Bonaparte a do budovy Úřadu práce na Koláčkově náměstí.

V prvním patře budovy Palackého náměstí 65 totiž bude probíhat další etapa oprav elektroinstalace. Kancelář stavebního úřadu bude především v místnosti služebního bytu ve druhém patře, který má vchod z Fűgnerovy ulice (vchod do posilovny). Administrativní pracovníci (asistentky) a pracovníky úřadu územního plánování pak budou mít kanceláře v přízemních prostorách budovy
65 – vchod z dvorního traktu, vedle podatelny.

Zaměstnanci odboru investic a rozvoje pak budou mít kanceláře v druhém patře budovy Úřadu práce na Koláčkově náměstí.  Detailní informace o umístění jednotlivých pracovníků naleznete od února na stránkách města – městský úřad – kontakty.

Služebna státní policie bude během rekonstrukce fungovat bez omezení.

 

 

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }