V sobotu 13. července bude ulice Bučovická upravena tak, že se do ní bude dát najet pouze ze směru od Bučovic (Uherského Hradiště). Z ulice Tyršova a Lidická bude ulice uzavřena. Dopravní značení bude řidiče jedoucí od dálničního nájezdu Rousínov navigovat přes město na obchvat (silnici I/50) a následně pak k odstavnému parkovišti na ulici Bučovická.

Dále pak bude uzavřena směrem od Křenovic ulice Křenovická v úseku od silnice I/50 po křižovatku do areálu U Splavu (LIKO-S, ACHP, benzinka atd.) Směrem do Křenovic bude silnice sloužit také jako odstavné parkoviště.

Obě odstavná parkoviště budou značena a zpoplatněna 50 Kč na celý den. Pořadatelská služba bude zajištěna po oba dva dny po celou dobu.

Z důvodu zrušení koncertu Slavkov open 2019: Sting bude ve městě běžný provoz a omezení budou platit pouze v sobotu.

Podrobná mapa zde

Veřejná vyhláška

Jednodenní a dvoudenní dopravní změny se dotknou nejen samotné ulice Bučovická a Křenovická, ale také Lidická, Smetanova, Havlíčkova, Čelakovského, Slovanská a dalších přilehlých ulic.

Upozorňujeme také, že v uvedených dnech bude parkování na ulici Bučovická a následně i Křenovická zpoplatněno. Doporučujme Vám proto parkovat Vaše auta na sjezdech před Vašimi domy, které budou pořadatelé udržovat průjezdné.

Děkujeme Vám za trpělivost.

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }