Změna organizace dopravy kvůli kruhovému objezdu: nájezd na I/50 je uzavřený, u stavby postojíte na semaforu

Od pondělí 31. 8. se změní organizace omezení dopravy kvůli stavbě kruhové křižovatky u budoucí prodejny LIDL. Řidiči, kteří míří směrem od Nížkovic (Kyjova) po silnici I/54 se budou muset připravit na stání v koloně kvůli semaforu umístěného před stavbou.

Řidiči mířící na silnici I/54 (Nížkovice – Kyjov) z Brna zase budou svedeni u obchodního centra Penny na ulici Špitálskou. Těmto řidičům, pokud se chtějí vyhnout koloně kvůli semaforu, doporučujeme vyhledání alternativních cest jako například přes Hodějice nebo Heršpice – Rašovice – Křižanovice.

Řidiči jedoucí na silnici I/54 (Nížkovice – Kyjov) ze směru od Uherského Hradiště (Bučovic) zase musí odbočit ještě před Slavkovem na ulici Bučovická (sjezd označený také směrovkou Němčany). I těmto řidičům doporučujeme raději uhnout ze silnice I/52 dříve než před Slavkovem.

Dopravní omezení v této podobě potrvá do 13. září. Stavba kruhové křižovatky bude pokračovat až do konce října. Proto se dopravní značky po tomto datu vrátí do podobného režimu jako v létě – otevře se sjezd na silnici I/50 a doprava mířící z/do Nížkovic – Kyjova bude opět svedena z centra města na obchvat. Průjezd do města ale bude opět uzavřen a do centra se až do října dostanete pouze z obchvatu I/50 po ulici Bučovická nebo Špitálská.

 

https://www.slavkov.cz/wp-content/uploads/2020/08/Zástupný-symbol-pro-text.png

 

https://www.slavkov.cz/wp-content/uploads/2020/08/uzavirka-cukrovar-3.jpg https://www.slavkov.cz/wp-content/uploads/2020/08/uzavirka-cukrovar-2.jpg https://www.slavkov.cz/wp-content/uploads/2020/08/uzavirka-cukrovar-5.jpg https://www.slavkov.cz/wp-content/uploads/2020/08/uzavirka-cukrovar-4.jpg https://www.slavkov.cz/wp-content/uploads/2020/08/uzavirka-cukrovar-1.jpg https://www.slavkov.cz/wp-content/uploads/2020/08/uzavirka-cukrovar-6.jpg