Slavkovský stadion bude mít od letošního podzimu kompletní zázemí pro atletický desetiboj. Zastupitelé na posledním zasedání schválili dotaci Atletice Slavkov na zakoupení vybavení pro skok o tyči včetně podkladního roštu, stojanů a krycí plachty.

Slavkovský atletický stadion má certifikát IAAF class 2 splňující podmínky Českého atletického svazu pro pořádání mistrovských atletických soutěží včetně měření běžeckých časů  elektronickou časomírou. Běžecká dráha v délce 400 metrů má umělý polyuretanový stříkaný vodopropustný povrch Conipur SP má šest drah na oválu i na rovince. Nachází se zde také technické sektory pro skok vysoký, daleký, trojskok, skok o tyči a hod oštěpem a také koulařský sektor do 20 metrů, vrhačský sektor s klecí pro hod diskem a kladivem. K dispozici je také větroměr a přenosné překážky pro steeplechase a vodní příkop.
Na stadionu se nachází také fotbalové hřiště 100 metrů x 62 metrů s přírodním trávníkem a umělým zavlažováním.
Ochozy jsou koncipovány pro cca. 500 sedících diváků, z toho 240 pod krytou tribunou. Zázemí stadionu obsahuje šatny, sprchy, WC, parkoviště a restauraci.

Více o stadionu zde

.row-centered { text-align:center; } .col-centered { display:inline-block; float:none; /* reset the text-align */ text-align:left; /* inline-block space fix */ margin-right:-4px; } table tbody>tr:nth-child(even)>td { background-color: #272727 }